Etkinlik 1
Merhaba,
Dizaynı Yaşama Rehberliğim, internet üzerinden online olarak ZOOM programı ile gerçekleşecektir.
Derslerde kullanılan Vücut Haritaları bana vermiş olduğunuz doğum saati üzerinden hazırlanmaktadır. Eğer bilgide bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, teyit etmek için benimle bağlantıya geçmenizi rica edeceğim.
Living Your Dizayn/ Dizaynı yaşama eğitimi, International Human Design School tarafından belirlenen, ilk alınması gereken Genel Eğitimdir. Bu eğitimden sonra arzu edenler RAV ABC ve RAV Kartograpy eğitimlerine devam edebilirler.
Bu sizin için bir fırsat:
İnsan Tasarım bölümündeki dokuz enerji merkezi, algı organlarıdır. Her biri, belirli bir insan yaşamı alanını deneyimlememize izin veriyor. Örneğin, Ego ya da Kalp merkezi; maddi dünyaya, hükümlere, canlılığa ve iradeye açılan kapıdır. G-merkezi; yön, aşk ve kimlik ile ilgili ve Solar Pleksus; arzular, duygular, ruh halleri ve ilişkisel zeka hakkındadır. Bu ders, her birini derinlemesine araştırmaktadır.
Grafiğimizdeki beyaz (tanımsız) merkezler, dış dünyaya açık olduğumuz, bilgi ve enerji aldığımız yerleri göstermektedir. Burada, işleyişin şartlı bir yolunu geliştirme eğilimindeyiz. Bu alışkanlıkları, grafiğimizde tanımlanan belirli güçlü yönleri kullanarak dönüştürebiliriz. İçimizdeki bir açıklıktan (Strateji ve Otorite) bize olan açıklık ile ilgili olarak, daha önce bizi iktidarda olan yaşamımızın bu alanları ile sağlıklı bir ilişki kurabiliriz.
Derinlerde, yaşamın, kendimize ve potansiyelimize daha çok şey olduğunu biliyoruz. Koşullandırmanın kurbanı olmak yerine, bu, İnsan Tasarım mekaniği anlayışınızı ortaya çıkarmak ve genişletmek için bir fırsattır. Hediyelerinizi ve yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için somut adımlar atma fırsatı. Dünyada daha fazla yer almak ve kendi hikayenizin bir kahramanı olmak.
Sınıflar, iyi yapılandırılmış ve sunulduklarında, kendinizi iyileştirme sürecini kolaylaştırırken benzersiz yeteneklerinizi uygulamanıza yardımcı olur. Tecrübeleriniz basit, ama güçlü teknikler ve paylaşımlar yoluyla yaşanacak. Sadece zihinsel bir şey öğrenmek yerine içsel bilgeliğimize dokunacaksınız.
Rehberlik Programı:
Bu rehberlik, yeni başlayanlara 7 yıllık hücresel dönüşüm sürecine başlamalarında yardımcı olmak için gerekli bilgi ve teknikleri içerir.
Derslerimiz 10 hafta ve haftanın bir günü yaklaşık 1,5 saat sürmektedir. Normalde 10 haftada bitirilmesi beklenen programımız, konuların işlenişindeki hıza bağlı olarak 11 haftaya da çıkabilir, bu tamamen derslerin gidişatı ile bağlantılı olacağından nasıl gelişeceğini birlikte gözlemleyeceğiz.Tüm dersler kaydedilecektir, eğer kaçırdığınız bir ders olursa bir sonraki dersten evvel indirip dinlemenizi rica edeceğim.
Bireysel ya da grup olarak benimle birlikte Living Your Dizayn rehberliği almak istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Sevgiler