Reflektör
Reflektörler nüfusun yalnızca% 1'ini oluşturmaktadır. Tüm merkezleriniz açıksa, bir Reflektörsünüzdür.Dünyaya ve diğerlerine tamamen açıksın. Tasarımınızda tanımlanmış merkezler bulunmadığından, herkesin tanımını kabul edersiniz. Sanki dünyayı gözlerinden görmek, belirli frekanslarını örneklemek ve diğerini yansıtmak gibi. Aynaya benziyorsun ve başkalarının yansıması sürekli algısını değiştiriyor. Biriniz çok duygusal hissediyorsunuz, bir sonraki an gitti. O zaman bütün bu fikirleri ve hayatta nereye gideceğinizi bilmek konusunda güçlü bir his bulabilir ve sonra tekrar geçer, vb. Bu nedenle, arkadaşlarınızı ve ortaklarınızı dikkatli seçmeniz sizin için çok önemlidir, çünkü duygularınız ve kendiniz için büyük bir deneyiminiz olacaktır.

Sizin için, açık G merkezi kuralı - yalnızca istediğiniz yerlerde olmak - daha da önemlidir. O zaman doğru insanlarla birlikte olacaksınız ve aradığınız sevgiyi bulacaksınız. Toplam açıklık sizi bazen başkalarına neredeyse görünmez hale getirebilir. Tasarımınızın mekaniğini bilmeden, hayatta derin hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ancak, bu açıklık, onunla nasıl doğru çalışacağınızı öğrenirseniz büyük bir bilgelik için bir potansiyeldir. Hayatı örneklemek için buradasınız. Bu bilgiyi başarılı bir şekilde uygulamak için, Reflektörler, İnsani Tasarım Sistemini inceleme ve entelektüel olarak anlamaya ihtiyaç duyar.

Her türlü baskı, sağlığınız için zararlıdır. Önemli kararlar almak için zaman ayırın ve size kimsenin baskı yapmasına izin vermeyin. Ayın varlığı, ayın döngüsüne bağlı, bu yüzden sizin için strateji büyük bir karar vermeden 29 gün beklemektir. Bu 29 gün boyunca, kararınız hakkında farklı insanlarla konuşun - kendiniz hakkında söylediklerini dinleyin. Farklı bir şey bulduğunuzdan ve nasıl Sürprizler olduğunu öğrenirsiniz.

Hayat sizin için kişisel olmayan bir deneyimdir. Yaşam boyunca, "bu ben değil" gerçeğini tekrar tekrar öğrenirken, en büyük potansiyeliniz şeffaflığın tam olmasıdır. Açıklığınız enerjik bir şekilde tükenebilir, bu nedenle rahatlayabileceğiniz kendi alanınız olması önemlidir. Uykuyla ilgili aynı tavsiyeler, tanımlanmamış bir Sakrallı herkes için olduğu gibi sizin için de geçerlidir: Yorgun hissetmeye başlar başlamaz yatın ve mümkünse yalnız uyuyun. (bkz. Manifestorlara bakınız).

Strateji: Önemli bir karar vermeden önce başkalarıyla konuşmak için 29 gün bekleyin (tam döngü) ve söylediğinize dikkat edin.

Olumsuz duygu: Hayal kırıklığı

Ünlü Reflektörler: H.G. Wells, Sandra Bullock, Fyodor Dostoyevsky, Ammaji (Amma kucaklayan)