Projektör
Projektör iseniz (nüfusun% 22'si), burada çalışmaya gelmediniz. Başkalarını tanımak, onları tanımak ve yönlendirmek için buradasınız. Ancak bu, ancak siz kendinizi tanınmışsanız ve bunu yapmaya davet edilirseniz gerçekleşebilir.Stratejiniz, hayatınızın önemli alanlarında (ilişkileriniz, çalışmanız vb.) bir davet beklemektir. Yetkiniz evet derse, hediyelerinizi ve rehberliğinizi gerçekten paylaşabilirsiniz. Davet edilmek demek, değerleriniz için görülüp tanınmış olduğunuz anlamına gelir. Bir davetiye veya davet enerjisini beklemezseniz, direnişle karşılaşırsınız.

Açık merkezleriniz aracılığıyla başkalarını derinden alırsınız. Başkalarının tanımını kabul edersiniz ve açıkça kim olduklarını görebilirsiniz. Aura, varlıklarının özüne odaklanır ve başkalarını tanıyabilirsiniz. Ancak, davet edilmeden başkalarına rehberlik etmeye çalışırsanız, direnişle karşılaşırsınız veya hiç kimsenin sizi gerçekten görmediğini hissediyorsanız, sizi kimse tanımaz. Bunların dışında derin bir acı duygusu gelir, çoğu zaman bitkinlikle karışır.

Projektörler, davet edilmeyeceğinden korkuyorlar. Ancak, davetiyeyi bekleme stratejinizi izlerseniz, aura'nızın frekansı değişmeye başlar ve tasarımınıza göre ne kadar çok yaşarsanız, o kadar çok davetiye alır. Bu size BAŞARI getirecektir. Bir kez davet edildiyseniz, davet edildiğiniz her konuda (proje, iş, ilişki vb.) daha fazla davet beklemek zorunda değilsiniz. Yaptığınız şeyleri yapmaya ve başlamadığınız takdirde yetki alanınıza uyun. Davet, herhangi bir şeye doğru girişin anahtardır. Tanıma, takdir etme, duyma ve görme hissi. Orada mı? Harika. Aksi takdirde, orta cümlede konuşmayı bırakabilir ve anlaşılmamaktan bir diğer hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Projektörler insanlığın ve sistem ustalarının ebedi öğrencileridir. Yaşamı ilişkilendirebileceğiniz ve anlayabileceğiniz bir sisteme sahip olmanız gerekir. Projektörler, çoğu kez, İnsan Tasarımını doğru bir şekilde nasıl çalıştıracağına ilişkin entelektüel anlayışı kazanmak için İnsan Tasarımı eğitimine derhal ihtiyaç duyarlar. Projektörler, neyin olup bittiğini gerçekten bilen tek tip.

Açıklığınız enerjik bir şekilde yorucu olabilir, bu nedenle dinlenebileceğiniz kendi alanınız olması önemlidir. Uyku ile ilgili aynı tavsiyeler, tanımlanmamış bir Sakrallı herkese karşı sizin için de geçerlidir: Yorgun hissetmeye başlar başlamaz yatın ve mümkünse yalnız uyu (bkz. Manifestorlara bakınız).

Strateji: Bir davetiye veya davet enerjisini bekleyin

Olumsuz olumsuz duygu: Acı

Ünlü Projektörler: Kraliçe Elizabeth II, Mick Jagger, Joseph Stalin, Ringo Starr, Osho, Napolyon, Woody Allen, Salvador Dali, Elizabeth Taylor, Fidel Castro, James Joyce, Barbra Streisand, Ulysses S. Grant, Douglas MacArthur, Demi Moore, Prenses Diana, Tony Blair, Ramana Maharshi, George Gurdjieff