Jeneratör
Dünyanın neredeyse% 70'i Jeneratörler. Eğer tanımlanmış bir Sacral merkeziniz varsa, o zaman grafiğinizin geri kalan kısmı nasıl görünürse görünsün, onlardan birisiniz.Jeneratörler dünyanın büyük işçileridir. Ancak iş yapan köleler, gün geçtikten sonra ayakta duramazlar.

Sacral, size doğru girdiğiniz şeyleri yapmak için ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi veren muazzam bir enerji üreteci . Jeneratörler için hayat, yanıt ile ilgilidir. Hayatın peşinde değil, hayatın size gelmesine izin verin. Aura, güçlü bir mıknatıs gibi, amacınızı gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sağlar. Sacral başlatamaz, sadece cevap verebilir. Tek gerçek, cevabınızla gelen gerçektir. Yanıt vermeden, derinden sinirli kalacaksınız.

Memnuniyet, Jeneratörler için anahtar kelimedir. Bencil olman gerekir; Her şey kendi kendini tatmin edici işle ilgilidir. Sadece size tatmin getiren şeyi yapın. Hayatınız sadece sevdiğiniz şeyleri yapmakla alakalıdır ve yalnızca size kim olduğunuzu gösterir ve size mutluluk getirir.
Eğer başlatırsanız, yanlış yanıt veremezseniz ve yanlış girerseniz, hayal kırıklığı konusunu elde edersiniz ve çıkın, bırakın. Enerjiniz kesilir ve bitkin, yorgun veya sinirli hissedersiniz.

Jeneratör kategorisi iki tanedir: (Saf) Jeneratörler ve Manifeste eden Jeneratörler. Asıl fark, Saf Jeneratörlerin bir dağa tırmanmak gibi çok aşamalı olarak çalıştıklarıdır: yükselen, işler ilerliyor, hiçbir şey olmadığı zaman platoya ulaşana kadar. Yanıt verdikleri her ne yapmaya başlamazlarsa, sıkışmış veya tuzağa düşmüş hissettikleri an bu demektir. Bununla birlikte, doğru girdiyse, sonunda dışarıdan bir dürtü gelecek ve çalışmalarına devam edecekler ve tekrar tırmanmaya başlayacaklardır. Manifeste eden Jeneratörler işleri çok hızlı yapar ve daha başlatmaya cazip gelirler (bir şeylerin cevaplanmasını beklememektedirler). Bunlar çok etkili ve bunu atlamak önemli değil. Ancak bunu yaparken, sık sık bir şeyi atlıyorlar ve sonra ona geri dönmeleri gerekiyor.

Eğer bir Jeneratörseniz, yalnızca yorgun olduğunuzda yatmanız için sağlıklı. Eğer enerjinizi tüketmediyseniz, sorun uyku halindeyken ertesi gün taze uyanmazsınız.
Strateji: Yanıt vermeyi bekleyin

Olumsuz duygu: Saf Jeneratörler için hayal kırıklığı ve Manifeste eden  Jeneratörler için öfke ve / veya kızgınlık.

Ünlü Saf Jeneratörler: Albert Einstein, Dalai Lama, Elvis Presley, Bill Clinton, Meryl Streep, John Lennon, Madonna, James Dean, Vladimir Lenin, Carl Jung, Timothy Leary, Oprah Winfrey, Meg Ryan, Greta Garbo, Margaret Thatcher, Deepak Chopra

Ünlü Manifeste eden Jeneratörler: Frederic Chopin, Marie Curie, Clint Eastwood, Sigmund Freud, Mahatma Gandhi, Stefie Graf, Marie Antoinette, Mikhail Gorbachev, Jimi Hendrix, Papa John Paul II, Janis Joplin, Friedrich Nietzsche, Richard Nixon, Yoko Ono , Prince, Jaqueline Onassis, Martin Luther King, Vincent Van Gogh