Manifestör
Manifestör azınlıktır - tüm insanların yaklaşık% 8'i. Sen başlatmak için burada olan tek tipsiniz.Tarihsel olarak, Manifestorlar dünyanın yöneticileri ve hukuk sağlayıcılarıydı. Dolayısıyla alışkanlıklarımızın ve kabul edilen genellemelerimizin çoğu Manifestörlar tarafından oluşturulmuş ve Manifestörlar için uygun olmuştur. Siz gerçekten de gidebilecek ve gerçekleşebilecek olanlarsınız. Herkesin sizi kontrol etmesine izin vermeyecek, durdurulamaz bir güç olacak şekilde tasarlanmıştır. İstediğiniz bir şey varsa git ve al (sana gelmeyecek bir iş, ortak gibi) - sadece otoriteni dinle. Dünyayı istediğiniz gibi şekillendirme potansiyeline sahipsiniz. Enerji seviyesinde başkaları üzerinde çok derin bir etki yaratmışsınız, ancak auranız diğer türlerin auraları kadar iletişim kurmuyor. Bu yüzden insanlar genellikle sizin hakkınızda ne düşüneceğinizi bilmiyorlar. Onlarda bilinçsiz korku yaratır ve doğduğunuz andan itibaren sizi kontrol etmeye çalışırlar. Bu sizi baskın olumsuz hissinize - kızgınlığınıza götürür. Başarının sırrı iletişimde yatıyor. Sizin için Manifestör olarak doğru şekilde çalışmanın yolu bilgilendirmektir. Yapacaklarınızla ilgili eylemleriniz tarafından etkilenilecek olanları bilgilendirin. Bu şekilde, başkaları sizin tarafınızdan o kadar korkutulmaz. Aslında size yardım edebilirler ve enerjilerini başlattıklarınızın içine koyabilirler. Öyleyse aradığınızı bulabilirsiniz - BARIŞ.

Bilgilendirmeden, direncin her adımında geçeceksin. Bu nedenle, zaten çocukluklarında olan birçok Manifestor, ebeveynler, öğretmenler ve diğerleri tarafından tekrar tekrar cezalandırıldıktan sonra istifa etmektedir. Tezahür güçlerinden vazgeçerler ve hayat boyunca geçinmeye odaklanırlar, sadece uğrarlar. Yok sayıldığını hissedebilirler veya bir kamyonun üstünden geçerler gibi. Yapmak istedikleri son şey başkalarını bilgilendirmektir. Herkes her zaman yoluna devam ediyor, bu yüzden başkaları için bilgilendirerek daha kolay hale getirme fikri kabul edilemez. Ancak kontrol ve direniş çemberi dışındaki tek yol budur. (Hâlâ ebeveynlerle yaşarken, Manifestor'un stratejisi aslında farklıdır - izin istemeleri gerekir).

Yorgun hissetmeye başlar başlamaz uyu. Uykuya dalmadan önce okuyabilir veya bir filmi izleyebilirsiniz, ancak yatay bir pozisyonda zaten yatıyor olabilirsiniz. Mümkünse, yalnız başına, diğer insanların aurasında değil - sabahın farkını hissedeceksiniz. Duvarın üstünde veya arkasında bir komşu olabileceğini ve iki kol boyunuzdan daha yakın iseniz hala birbirinizin aura'sındasınız demektir.

Strateji: Eylemlerinizden etkilenecekleri bilgilendirin. Bunu düşünün, bir sürü insanı etkilediğinizi göreceksiniz.

Önde gelen olumsuz duygu: öfke

Ünlü Manifestorlar: Johny Depp, Richard Burton, George W. Bush, Adolf Hitler, Frida Kahlo, Jack Nicholson, Robert DeNiro, Orson Welles ve Susan Sarandon