Human Dizayn Nedir?
İnsan Tasarımı, karar verme ile ilgilidir. Yaşamınızda doğru seçimleri nasıl sürdürebileceğinizi gösterebilir. Bu, vücudunuzun zekâsının size rehberlik etmesine izin vermek için bir yöntemdir. Kararınızı zihninizden ziyade sabit ve güvenilir olduğunuza göre belirleme. Zihin her zaman dış koşullar ve şartlandırmalar tarafından etkilenir ve benzersizliğini yansıtmaz. Size kurallar, tavsiyeler ve başkalarının görüşlerine göre değil, orijinal bir insan olarak nasıl yaşayacağınızı kendinize gösterebilir.


İnsan Tasarımı kişisel İnsan Tasarımı grafiğinizi hesaplamak için doğum zamanınızı ve yerinizi kullanır. Bu hesaplamada, doğum anındaki Güneş, Ay ve gezegenlerin pozisyonları önemli bir rol oynamaktadır. Astroloji doğum haritasını oluşturmak için doğum zamanını ve yerini de kullanır, ancak verileri farklı şekilde yorumlar - ve İnsan Tasarımı astroloji değildir.

İnsan Tasarımı, inanç gerektirmeyen, mantıklı, kolay anlaşılan bir sistemdir. Maneviyata, yani tanımı, iç mekaniği, doğruluğu, ayrımcılığı ve iç otorite gibi şeyleri anlatan benzersiz bir yaklaşım öneriyor. Bu dil ilk bakışta biraz teknik görünebilir, ancak bunun altında, kendini kabul ve kendini sevmeyi getiren, derin yaşamı değiştiren bir dönüşüm için fırsat vardır.